TVN Siedem - kanał telewizyjny należący do Grupy ITI przejęty w 2002 r. po telewizji RTL 7. Profil kanału TVN Siedem określany jest jako rozrywkowo-filmowy. Stacja nadaje filmy, telenowele, seriale animowane, teleturnieje interaktywne - Garitto, Nerwy na wodzy. Stacja oferowała również w swojej ofercie reality show: Big Brother (powtórki i wydania "extra"), Klub Przygód oraz zrealizowane wspólnie z MTV The trip. Przez niedługi okres czasu nadawana była telewizja porankowa Świat na dzień dobry, przygotowywana przez TVN24 oraz program informacyjno-ciekawostkowy Aktualności. W "siódemce" emitowane są również wydania "extra" programów TVN, np. Misja Martyna, Jestem jaki jestem, czy Miss Polonia. Siódemka nadaje również program motoryzacyjny Na osi. Oglądalność TVN Siedem waha się między 1,5 proc., a 2,5 proc. Pod adresem www.tvnsiedem.pl dostępna jest strona internetowa TVN7.
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.