Alojzy Antoni Sitko (ur. piłki nożnej.
Jako piłkarz grał na pozycji obrońcy; występował w Odrze Wodzisław, Kalwariance, Olszy Kraków i Wiśle Kraków (igrzyska olimpijskie w Berlinie, ale ostatecznie nie pojechał na turniej. Po wojnie kontynuował karierę zawodniczą do 1947 w barwach Piasta Cieszyn.
Z zawodu urzędnik, po zakończeniu występów na boisku piłkarskich pracował jako trener.
(ur. Warszawie), znany polski trener piłkarski, selekcjoner reprezentacji Polski.
Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jako piłkarz występował na pozycji napastnika. Zawodnik drużyn warszawskich: AZS-AWF, Gwardii (1 mecz w pierwszej lidze), Hutnika oraz rezerw Legii. Także piłkarz ręczny: zawodnik Warszawianki oraz reprezentacji Polski.
Jako trener zaczynał od prowadzenia lokalnych drużyn z Warszawy.
(ur. 3 października 1950 w Gdańsku), piłkarz, reprezentant Polski, trener. W czasie kariery zawodniczej zyskał przydomek "Diabeł".
Andrzej Szarmach
W barwach reprezentacji Polski od Polonii Gdańsk, z której w Arki Gdynia. Szybko stał się postrachem drugoligowych bramkarzy, zdobywając w króla strzelców (15 bramek). W tymże roku talent skutecznego napastnika dostrzegli działacze Górnika Zabrze, w którym Szarmach występował przez cztery lata.
(Tarnowie), piłkarz, reprezentant Polski.
Był jednym z najbardziej znanych piłkarzy w dziejach sportu tarnowskiego, grał na pozycji prawego obrońcy. Jako pierwszy piłkarz Tarnovii wystąpił w reprezentacji Polski, kiedy po serii pozytywnych recenzji za mecze w walce o miejsce w ekstraklasie został powołany przez trenera Wacława Kuchara i kapitana Henryka Reymana na spotkanie z Rumunami Władysława Szczepaniaka.
Antoni Krzysztof Piechniczek (ur. Chorzowie), wybitny polski trener piłkarski, szkoleniowiec reprezentacji Polski.
Piłkarz
Grał w pomocy i na prawej obronie. Karierę piłkarską zaczynał w Zrywie Chorzów, następnie grał w Naprzodzie Lipiny (Legii Warszawa (Ruchu Chorzów (francuskim Chateauroux (Legią Ruchem. Rozegrał 3 mecze w reprezentacji Polski (1967-1969).
Trener
Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie.
(ur. Poznaniu), piłkarz, obrońca.
W ekstraklasie debiutował krakowskiej Wisły (mistrzostwo i Puchar Polski). Wychowanek SKS 13 Poznań, reprezentant Polski. Uczestniczył w Mistrzostwach Świata USA. Zaliczany do najlepszych polskich stoperów.
Dane fizyczne: wzrost 186 cm, waga 78 kg. .
(ur. piłkarz polski, bramkarz.
Występował w Pogoni Legii Warszawa (1999/2000), Dolcanie Ząbki (2000), pierwszym zespole Legii (od wiosny Pogonią Szczecin.
reprezentacji Polski (w meczu z Irlandią).
Dane fizyczne: wzrost 193 cm, waga ok. 88 kg. .
(ur. piłkarz, pomocnik lub napastnik, były reprezentant Polski.
Rozpoczął karierę w Siarki Tarnobrzeg, skąd wiosną 96 piłkarz Legii Warszawa. W rundzie jesiennej sezonu 1997/98 zawodnik hiszpańskiego Realu Sporting de Gijón. Z Hiszpanii powrócił jednak do Legii, w której występował do końca sezonu Stomilu Olsztyn). W sezonie 2003/04 był zawodnikiem greckiego Iraklisu Górnikiem Łęczna.
(ur. piłkarz (bramkarz), trener.
Jako zawodnik występował w klubach Ossa Biskupiec Pomorski, Pucharu Polski w Arce Gdynia.
We wrześniu Lecha Poznań; poprowadził zespół do zdobycia Pucharu Polski i Superpucharu Polski (PZPN do września 2004 formalnie jako pierwszy trener Lecha figurował w dokumentach Ryszard Łukasik. .
(ur. piłkarz, boczny (prawy) pomocnik lub napastnik, reprezentant Polski.
Do końca Wisły Kraków (mistrz Polski Wisły - Ruchu Chorzów (wychowanek tego klubu). .
(ur. piłkarz polski, trener, zawodnik polskiej ekstraklasy.
Karierę sportową rozpoczął w Metalowcu Stali Stalowa Wola (1988-1993), Polonii Gdańsk, Motoru Lublin, Pogoni Staszów, Janowianki Janów Lubelski. W I lidze grał w sezonach 1987/1988, 1991/1992, 1993/1994 (Stalowa Wola) i 1997/1998 (KSZO). W sezonie 2004/2005 jest grającym trenerem Janowianki.
Działa w samorządzie w Janowie Lubelskim, pełnił m.
(ur. polski piłkarz grający na pozycji obrońcy. Wychowanek Celulozy Kostrzyń, obecnie zawodnik klubu piłkarskiego reprezentacji Polski rozegrał 3 spotkania (stan na 4 czerwca 2005).
Mecze w reprezentacji Polski:
2005-04-27 Chicago Meksyk - Polska 1:1 (0:0) Janas
2004-08-18 Poznań Polska - Dania 1:5 (0:2) Janas
2004-07-11 Chicago USA - Polska 1:1 (0:0) Paweł Janas.