Nasz Dziennik jest to ogólnopolska gazeta codzienna o profilu katolicko-narodowym. Wydawana w Warszawie przez "Spes" Spółka z o.o. Redaktorem naczelnym jest od 1999 roku Ewa Sołowiej, bliska współpracowniczka o. Tadeusza Rydzyka. Pismo istnieje od 1998 roku. Sprzedaż wynosi około 100 tys. przy nakładzie 150 tys. egzemplarzy.
Prezentuje wiadomości z Polski i świata, w tym sportowe. Według założeń programowych, propaguje wartości chrześcijańskie oraz wielowiekową tradycję i kulturę polską. Na początku swego istnienia (pod redakcją Artura Zawiszy) prezentował linię konserwatywno-narodową, po przejęciu redakcji przez Ewę Sołowiej zaczął się kierować w stronę szeroko rozumianych poglądów nacjonalistycznych i integrystycznych.
Politycznie Nasz Dziennik związany jest z ugrupowaniami określającymi się jako prawicowe: LPR, RKN, PP, a w szczególności z Domem Ojczystym stworzonym pod egidą prof. dr. hab. Jerzego Roberta Nowaka.
Do stałych współpracowników należą: Najpopularniejsze działy pisma:
  • Myśl jest bronią
  • Wiara Ojców
  • Ostatnia strona
Łącza zewnętrzne:
  • http://www.naszdziennik.pl - strona dziennika
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.