Mamy cię! – polska edycja, popularnego na całym świecie programu telewizyjnego pt. Surprise, Surprise.
Idea programu polega na wyreżyserowanym wplątywaniu znanych ludzi w zabawne i niecodzienne sytuacje, które są filmowane. Za granicą ofiarami programu padły m.in. Claudia Shiffer i Celine Dion. W Polsce złapać się dali m.in. Justyna Pochanke, Hanka Bielicka, Artur Barciś, Katarzyna Cichopek, Dariusz Michalczewski, Szymon Majewski, Bartosz Obuchowicz, Witold Paszt, Zbigniew Wodecki, Anna Przybylska, Ewelina Flinta, Michał Wiśniewski, Steffen Möller i inni.
Polską edycję programu co tydzień w TVN prowadził Szymon Majewski. Jeden odcinek ogląda od dwóch i pół do trzech milionów widzów. Polska edycja Mamy cię! nadawana była również w stacji TVN International. Wyemitowano 3 edycję programu i jego czas dobiegł końca.
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.