Konrad Szymański (ur. 6 grudnia 1969 w Kaliszu), polski polityk prawicowy, konserwatysta, absolwent wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, bezpartyjny.
W latach 1993-1997 ekspert komisji samorządowej Rady Miasta Poznania. Od 1997 doradca Marcina Libickiego w zakresie Rady Europy. W latach 1997-1998 pracownik Kancelarii Sejmu RP. W latach 1999-2000 członek Gabinetu Politycznego Ministra Kazimierza Marcinkiewicza w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W 2003 założył dwumiesięcznik Międzynarodowy Przegląd Polityczny, którego jest redaktorem naczelnym. Od 2004 Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy PiS.

Linki zewnętrzne

Strona internetowa posła Konrada Szymańskiego
Strona internetowa Międzynarodowego Przyglądu Politycznego redagowanego przez Konrada Szymańskiego
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.