Jacek Regulski (zm. 28 października 1999) - polski muzyk, gitarzysta, członek zespołu Kat
Karierę muzyczną zaczął w zespołach: Senat i thrashmetalowym Kill off, gdzie grał z Krzysztofem Osetem.
Dołączył do Kata w roku 1990, zaproszony przez Piotra Luczyka i Ireneusza Lotha, po nim do składu został dołączony Oset. Brał aktywny udział w tworzeniu najważniejszych płyt grupy. Tworzył też tło muzyczne w solowych projektach Romana Kostrzewskiego.
Założył studio nagraniowe Alkatraz, które sam wyposażył w sprzęt. Kat nagrywał tam płytę Szydercze zwierciadło, Regulski w całości kierował produkcją. Pojawiły się wtedy rozbieżności na gruncie artystycznym z Piotrem Luczykiem, w następstwie czego ten drugi odszedł z zespołu. Regulski w dalszym ciągu aktywnie działał w Kacie, grał na trasie promocyjnej płyty.
Zginął tragicznie w wypadku na motocyklu.
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.