Charles Stedman Garland (29 października 1898, Pittsburg, Pensylwania - 28 stycznia 1971, Baltimore), tenisista amerykański.
Studiował na Yale i reprezentował barwy tej uczelni na mistrzostwach międzyuczelnianych USA w 1919, wygrywając zarówno w grze pojedynczej, jak i deblu. W 1920 w parze z Dickiem Williamsem wygrał grę podwójną na Wimbledonie; Amerykanie, pierwsi zwycięzcy debla wimbledońskiego z USA, pokonali w finale Kingscote'a i Parke'a 4:6, 6:4, 7:5, 6:2.
W latach 1918-1920 Garland figurował w czołówce rankingu tenisistów amerykańskich (jako nr 8). W późniejszych latach był znanym działaczem amerykańskiej federacji tenisowej (USTA), członkiem jej władz oraz kapitanem reprezentacji w Pucharze Davisa w 1927. W 1969 jego nazwisko wpisano do Międzynarodowej Tenisowej Hall of Fame.
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.