Adam Hofman - (ur. 23.05.1980 , w Kaliszu) - Prezes Forum Młodych PiS. Jest absolwentem Politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, skończył IV LO im. Ignacego Paderewskiego w Kaliszu. Jest dyrektorem Sekretariatu ds. Informacji i Public Relation partii Prawo i Sprawiedliwość. Wcześniej był doradcą wiceprezydenta Wrocławia oraz pracował przy Sejmowej Komisji Specjalnej ds. ustawy o lobbingu. Na studiach był członkiem NZS oraz założył i przewodniczył Forum Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Był jednym z najmłodszych kandydatów do Parlamentu Europejskiego w wyborach w 2004 r. Startował z listy PiS, dostał prawie siedem tysięcy głosów, co jednak nie wystarczyło aby być wybranym.
Publikacja wraz ze zdjęciami jest udostępniona w Encyklopedii "Zgapedia" części portalu zgapa.pl. Treść objęta jest licencją GNU FDL Wolnej Dokumentacji w wersji 1.3 lub dowolnej pózniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation i została ona opracowana na podstawie Wikipedii, tutaj możesz znaleźć artykuł źródłowy oraz autorów. Warunki użytkowania Encyklopedii znajdziesz na tej stronie.
Prezentowane filmy poczhodzą z serwisu YouTube, portal zgapa.pl nie jest ich autorem i nie ponosi odpowiedzialności za ich treści.