Czytaj więcej"/> Drukuj
Lista szefów rządów Liechtensteinu:
Szef rządu (Regierungschef) Od Do
Josef Ospelt (1881 - 1961) 2 marca, 192127 kwietnia, 1922
Gustav Schädler (1883 - 1961) 6 czerwca, 192215 czerwca, 1928
Josef Hoop (1895 - 1959) 4 sierpnia, 19283 września, 1945
Alexander Frick (1910 - 1991) 3 września, 194516 lipca, 1962
Gerard Batliner (ur. 1928) 16 lipca, 196218 marca, 1970
Alfred Hilbe (ur. 1928)18 marca, 197027 marca, 1974
Walter Kieber (ur. 1931)27 marca, 197426 kwietnia, 1978
Hans Brunhart (ur. 1945)26 kwietnia, 197826 maja, 1993
Markus Büchel (ur. 1959)26 maja, 199315 grudnia, 1993
Mario Frick (ur. 1965)15 grudnia, 19935 kwietnia, 2001
Otmar Hasler (ur. 1953)5 kwietnia, 2001 

Materiał wydrukowany z portalu zgapa.pl dnia 2020-11-26 07:41:17